Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordvoidscanner+_logo.jpg

YERALTI ARAŞTIRMA ZORLUKLARINI HIZLI VE DÜŞÜK MALİYETLE ÇÖZÜN Özel, sağlamlaştırılmış bir cihaz olan Void Scanner +, hem personelin güvenliğini hem de stok ve yer altı alanlarının korunmasını sağlamaya yardımcı olan boşlukların şeklini, konumunu ve uzaysal konumunu haritalamak için uçuş zamanlı lazer ölçümü tekniği kullanır.

Void Scanner + verileri, daha verimli ve karlı maden çıkarımı sağlamak için kullanılır. Doğru, en güncel site haritaları ile ilerlemeyi daha iyi izleyebilir, planlamayı iyileştirebilir, israfı azaltabilir, çıkarımı en üst düzeye çıkarabilir ve proje zaman çizelgelerini hızlandırabilirsiniz. Proje yeteneğini geliştirin Artık çok istasyonlu proje özelliğine sahip olan Carlson Tarama yazılımı, sitenin eksiksiz bir 3B temsili için birden fazla konumdan tarama yapmanıza ve elde edilen taramaları gerçek zamanlı olarak birlikte görüntülemenize olanak tanır.

Güvenlik risklerini en aza indirin Esnek dağıtım seçenekleri ve kablosuz iletişim, operatörlerin bir güvenlik konumuna geri çekilebileceği ve tarama sırasında sonuçları yine de görüntüleyebileceği anlamına gelir. Site yönetimini iyileştirin Taranan boşluğu tasarım verileriyle karşılaştırarak cevher kaybını ve seyreltmeyi daha iyi izlemek ve kontrol etmek için Void Scanner + verilerini kullanın. Taramalar ayrıca karar vermeyi desteklemek için günlük üretkenliğin bir kaydını sağlar.

Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordvoidscanner+.jpgAçıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordvoidscanner+c.jpg

 

 

   Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png   VoidscannerPlus

 

 

 

Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordcals_logo.jpg

C-ALS (Boşluk Otomatik Tarama Lazer Sistemi), madenlerin daha önce erişilemeyen kısımlarının güvenli ve hızlı bir şekilde haritalanmasını sağlayan benzersiz bir uzman yeraltı lazer boşluk izleme sistemidir.

C-ALS boşluk izleme sistemi, erişilemeyen bir boşluğun mevcut olduğu ve kazıları izlemek, riski değerlendirmek veya çözümleri tasarlamak için doğru verilerin gerekli olduğu çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

C-ALS konuşlandırıldıktan sonra yere nüfuz eden radar gibi alternatif teknolojilerden daha ayrıntılı ve doğru veriler sağlar ve piyasadaki tek sondaj deliğinde kullanılan lazer çözümüdür.

Yeni projeler planlayın: Riski değerlendirin, doğru yeraltı verilerine dayalı çözümler tasarlayın, mevcut haritalarınıza C-ALS verileri ekleyin ve yeni çalışma programları tasarlayın. Üretkenliği dönüştürün: Doğru boşluk haritaları ile verimli madencilik veya inşaat projeleri sağlayan planlar tasarlayabilirsiniz.

Güvenliği artırın: Operasyonların çalışanları güvende tutmasını sağlamak için erişilemeyen yer altı alanlarının haritasını çıkarın.

 

   Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png  C-Als

 

 

 

 

Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.WordoretrakII_logo.jpg

Boretrak sondaj deliği sapma ölçüm sistemi, yeraltı madenlerinde veya taş ocaklarında veya açık ocak madenlerinde yüzeyde açılan sondaj deliklerinin sapmasını ölçmek için kullanımı kolay, cayro tabanlı bir sistemdir.

 Yaygın olarak kullanılan Kablolu ve Çubuklu Boretrak sistemlerinin halefi olarak, Boretrak 2'nin temel yetenekleri, 35 yılı aşkın saha içi geçmişiyle desteklenmektedir.

Her iki ünitenin özellikleri, herhangi bir eğimde sondaj deliklerini ölçebilen tek bir çok amaçlı ünitede birleştirilmiştir: aşağı, yukarı veya yatay.

 Carlson Scan yazılımı ile birlikte Boretrak2, delinmiş deliklerin doğruluğunu ve tasarımdan sapmalarını kontrol etmek için kullanımı basit bir sistem sağlar.

 

 

   Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png   Boretrak-2

 

 

 

Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordquarrymanpro_logo.jpg

LAZERLİ TARAMA VE ÖLÇÜM SİSTEMİ Dünyanın dört bir yanındaki madenler ve taş ocakları, özellikleri aşağıdakileri içeren Carlson’un Quarryman Pro lazer tarama ve ölçüm sistemini seçmiştir: minimum eğitimle kolay tek kişilik operasyon mükemmel bir yatırım getirisi sağlayan patlama planlaması, stoklama ölçümü ve tüm saha haritalaması için güvenli, uzun menzilli veya kısa menzilli reflektörsüz ölçüm endüstri standardı patlama tasarımı ve maden haritalama yazılım paketiyle uyumlu veri kümeleri Carlson’un yeni Quarryman Pro, dünya çapındaki taş ocakçılığı endüstrisine 20 yılı aşkın lazer tarama çözümleri sunma deneyimine dayanmaktadır.

Şimdiye kadarki en sağlam sistemimizdir ve maden ve taş ocağı yöneticilerine aşağıdaki avantajları sunmak için tasarlanmıştır: İyileştirilmiş güvenlik: Çalışanları ve yerel çevreyi korumak ve yasal olarak uyumlu olmanızı sağlamak için doğru verilere dayalı daha güvenli patlamalar planlayın.

Artan karlılık: Quarryman Pro kullanarak patlama planlaması, nakliye kiralama ve yakıt, patlayıcılar ve ikincil kırılma maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.

Geliştirilmiş verimlilik: Hızlı ve doğru malzeme stok değerlemeleri üretmek için stok hacmini hızlı bir şekilde hesaplayın.

 

Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordquarrymanpro.jpg

Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordquarrymanpros.jpg

 

   Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png   QuarrymanPro