Gerçek Zamanlı Parça Boyu Analiz Sistemleri ve Yazılım

WipFrag 3 ™

Parça Boyu Analiz Yazılımı

IOS/WINDOWS/Android   çoklu platform desteği

Gerçek parçalanma (fragmentation) bilgisi elimizde olmadığı takdirde, patlatma modelleri, beklenen sonuçlar gibi yaklaşımlar çok kullanışlı değildir.

Teknolojimiz sayesinde, patlatma parçalanma sonuçlarını etkileyebilecek birçok parametre elde edilebilmektedir. Geriye dönük saklanmış bilgilerle oluşturulmuş istatiksel analizler sayesinde, kararlar teoriye göre değil gerçek data ile verilir. Parçalanma analizi, madencilik, taş ocakları vb sektölerde uzun yıllarda başarı ile kullanılmakta ve enerji tasarrufuna, bakım masraflarının azaltılmasına ve verimliliğin artmasına yardımcı olmaktadır. WipFrag yazılımının bir parçası olan Wipjoint sayesinde kaya yüzeylerindeki birleşme bölgelerinin karakterize edilmesi ve kaydı mümkün olmaktadır. Bu basit ve kolay yazılım sayesinde komütasyon katsayısı kolaylıkla bulunabilir. Bu parametre sayesinde, parçalanma kayalardaki birleşme noktaları baz alınarak tahmin edilebilir ve patlatmalar daha verimli sonuçlar alınacak şekilde ince ayar yapılabilir. En son eklenen patlatma tahmin modülü (blast forecasting module) ile patlatma parametrelerinin değişmesi ile parçalanmanın nasıl etkileneceği tahmin edilebilir.

 

 

 

      Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png    Broşür İndir

 

 

Solo ™ 

Konveyörde Parça Boyu Analiz Cihazı

SOLO, konveyörlerdeki parçalanmış malzemenin parça dağılım analizini gerçek zamanlı ve işlemi durdurmadan yapan otomatik analiz cihazıdır. Bu teknoloji, otomatik ve taşınabilirdir, zor endüstriyel ortamlarda proses otomasyonu, geçmişe yönelik referans ve kontrol amaçlı kullanılabilir.

 

 

   Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png    Broşür İndir

 

 

Momentum™ 5 Online System

Çoklu Konveyörler ve Kamyon üzerinde

Parça Boyu Analiz Sistemi

Momentum™ 5 Online System, 6 kameraya kadar çoklu konveyör sistemlerindeki ve taşıyıcı araçlar üzerinde parçalanmış malzemenin dağılım analizini gerçek zamanlı ve prosesi durdurmadan yapan otomatik analiz sistemidir. Zor endüstriyel ortamlarda proses otomasyonu, geçmişe yönelik referans, ve kontrol amaçlı kullanılabilir. Wipware algoritmaları ve güncel bilgisayar teknolojileri sayesinde saniyede 4 resim analiz edilebilir.

 

 

   Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png    Broşür İndir

 

 

Vertex ™

Konveyör Sistemlerinde Büyük Parça Tespit ve 2 Renk Malzeme İzleme Sistemi

Vertex ™ cihazı, Wipware sistemlerinin basitleştirilmiş bir sürümüdür. Büyük boyutlu (S-Tipi) parçaları kesin olarak tespit eden veya 2 malzeme rengini (C Tipi) izleyen, amaca yönelik yapılmış bir sistemdir. Bu bağımsız sistem, kırıcı boşluk kontrolü, kırık kaplamaların algılanması veya sınıflandırma uygulamaları için idealdir. Vertex, DCS (Distributed Control Systems) ile uyumlu, güçlü ve özerk bir tasarıma sahiptir. Vertex çok rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır ve kolayca sevk ve çalıştırılması için tasarlanmıştır.

 

 

   Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png    Broşür İndir

 

Reflex™

Araç Üstü ( LH, LHD ) Parça Boyu Analiz Sistemi

Reflex™, hareket eden LH, LHD gibi araçlarında üzerinde, üretimi durdurmadan gerçek zamanlı parçalanma analizi yapan otomatik bir cihazdır.

 

 

   Açıklama: C:UsersDOĞUKANAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordpdf.png    Broşür İndir